درباره ما

درباره ی ما

فست فارم به عنوان یکی از قویترین رندرفارم های کشور با پیشینه ای چند ساله به فعالان صنعت انیمیشن، جلوه های ویژه بصری، معماری و مجموعه های تولید کننده تیزرهای تبلیغاتی سرویس ارائه نموده است. زیرساخت قدرتمند و به روز باعث شده تا تمامی نیازهای فعلی رندرینگ حوزه‌های مختلف در کشور را برآورده نماییم. توان پردازشی در حدود ۹۰ هزار گیگاهرتز روزانه و زیر ساخت فیبر نوری و پهنای باند عالی برای ارسال و دریافت فایل های رندر شده، پشتیبانی از تمامی نرم افزارهای مرتبط باعث شده تا فست فارم از این لحاظ جزو برترین رندرفارم های داخلی قرار بگیرد.
از سوی دیگر دانش فنی متخصصین این رندرفارم کمک زیادی به مجموعه های مختلف در تنظیم و مدیریت رندرینگ پروژه‌های آنها داشته است. این مشاوره ها غالباً در رندرینگ پروژه ها باعث پایین آوردن حجم و زمان رندر آنها می شود. تجربه و کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این رندرفارم سبب شده تا در یک سال گذشته دو فیلم سینمایی و چند سریال و تعداد زیادی پروژه های کوچک و بزرگ دیگر در رندرفارم مجموعه انجام گردد.
در این رندرفارم قابلیت رندرینگ پروژه های تک فریم نیز وجود دارد، چرا که سیستمی با CPU و RAM ایده‌آل برای رندرینگ پروژه‌های معماری و از این دست فراهم شده است.
امیدواریم با توجه به تمامی مزیت های اشاره شده بتوانیم خدمات خود را به تمامی فعالان حوزه های مرتبط و مشتریان فعلی و جدید خود به بهترین نحو ارائه نماییم.